O firmie

Historia naszej firmy rozpoczyna się w 2006 roku, kiedy to postanowiliśmy dzielić się swoją pasją i miłością do motocykli. Tysiące przejechanych kilometrów oraz zdobyte podczas wypraw motocyklowych doświadczenie pozwoliły nam profesjonalnie i rzetelnie doradzać w dziedzinie wyposażenia motocyklisty, jak i motocykla. W ten sposób powstała sieć sklepów motocyklowych M&M Motocykle.

Główną uwagę skupiamy na sprzedaży detalicznej, która realizowana jest w naszych salonach motocyklowych pod nazwą M&M MOTOCYKLE oraz za pośrednictwem sklepu internetowego – akcesoriamotocyklowe.pl

Obecnie posiadamy sklep motocyklowy w Krakowie (ul. H. Kamieńskiego 53), w Warszawie (ul. Puławska 537 oraz ul. Trakt Brzeski 35), Nowym Sączu (ul. Dojazdowa 18) oraz Przemyślu (ul. Lwowska 36).

Od 2019 r. M&M MOTOCYKLE to autoryzowany dealer motocykli SUZUKI. Nasza wykwalifikowana kadra chętnie doradzi w wyborze motocykla. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu motocykli w Krakowie, w którym każdy obecny i przyszły motocyklista znajdzie coś dla siebie.

M&M MOTOCYKLE w Krakowie to nie tylko salon motocykli, ale także autoryzowany serwis motocyklowy, który jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie klientów na wysokiej jakości usługi serwisowe, szybkość działania i wielozadaniowość.

Nasza wykwalifikowana kadra daje wskazówki jak wybrać kask motocyklowy (szczękowy, integralny, otwarty, off road) oraz kurtkę, spodnie, buty, kombinezon czy rękawice motocyklowe. Doradzamy jak kupić odpowiedni bagaż motocyklowy. W zależności od preferencji klientów prezentujemy kufry centralne, sakwy oraz stelaże i płyty potrzebne do zamontowania bagażu motocyklowego.

Odzież motocyklowa jest istotną kwestią wpływające na komfort i bezpieczeństwo motocyklisty. W naszej ofercie posiadamy akcesoria motocyklowe takie jak: kaski motocyklowe - HJC, Shoei, Naxa, AGV, Arai, odzież motocyklową - Alpinestars, Dainese, Shima, Held, Rebelhorn, buty motocyklowe - Rainers, Sidi, IXS, spodnie motocyklowe – Alpinestars, Rebelhorn, Shima, Dainese, RST, Ozone, kurtki motocyklowe – Held, Rebelhorn, Shima, Dainese, Alpinestars, Ozone, Adrenaline, rękawice motocyklowe – Rebelhorn, Shima, Dainese, Alpinestars, kombinezony motocyklowe – Dainese, Shima, RST oraz odzież i kaski offroad - Fox, Fly.

Niezmiernie ważne dbanie jest o stan techniczny motocykla. Dobrze o tym wiemy, dlatego u nas znajdziesz cały szereg środków do pielęgnacji motocykla, chemię motocyklową oraz części zamienne do motocykli quadów i skuterów takie jak zębatki, napędy, filtry powietrza i oleju.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów sukcesywnie powiększamy ilość produktów w naszej ofercie oraz wprowadzamy nowe marki na polski rynek, np. Rainers. Widząc coraz większe zainteresowanie branżą motocyklową zwiększamy stany magazynowe, przyspieszamy terminy dostaw i obniżamy koszty przez zintegrowane działania logistyczne, szkolenia pracowników (certyfikaty ISO 9001:2000) i wdrażanie nowych systemów komputerowych, by finalnie oddziaływać na ceny produktów w naszej ofercie. Najlepszą rekomendacją jest zadowolenie oraz zaufanie, jakim obdarzyło nas już tysiące Klientów na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. To dla nas najlepsza nagroda i zarazem siła napędowa do ciągłego rozwoju.

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych i pełnych pasji ludzi, którzy doskonale odnajdują się w branży motocyklowej. Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalne doradztwo oraz obsługę posprzedażową. Realizujemy indywidualne zmówienia, zapewniając szybkie terminy dostaw, konkurencyjne ceny, możliwości zwrotu zakupionych towarów. Dla stałych klientów udzielamy rabatów na wszystkie artykuły z naszej oferty.

Dzięki sprawnemu systemowi przepływu informacji między pracownikami naszej firmy i delegacji uprawnień, nasi sprzedawcy mogą samodzielnie i sprawnie podejmować decyzje oraz szybko odpowiadać na zapytania Klientów.

Ponadto współpracujemy z firmami, które usprawniają cykl dostarczania i odbioru gotowych przesyłek do Poczty Polskiej, bądź Kurierów i paczek od naszych dostawców bezpośrednio do naszej firmy i magazynu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów motocyklowych. Więcej informacji o firmie M&M MOTOCYKLE dostępnych jest na www.akcesoriamotocyklowe.pl